Contact

Contact

Algemene directie
Functie Naam Telefoon Email
Coördinerend directeur S.O. Walter D'Hoore 016399050 walter.dhoore@hhscholen.be
Secretariaat coördinerend directeur Greet Devos 016399051 greet.devos@hhscholen.be
Katrien Debecker 016399051 katrien.debecker@hhscholen.be
Directeur HRM en financieel beheer Kristien De Mot 016399047 kristien.demot@hhscholen.be
Boekhouding 016399052 boekhoudingcvo@hhscholen.be
Logistiek en leerlingenadministratie
Functie Naam Telefoon Email
Directeur logistiek en leerlingenadministratie Johan Vrancken 016399060 johan.vrancken@hhscholen.be
Secretariaat logistiek en leerlingenadministratie 016399061 secretariaatlogistiek@hhscholen.be
Eerste graad
Functie Naam Telefoon Email
Pedagogisch directeur Kristin Goyens 016399065 kristin.goyens@hhscholen.be
Adjunct-directeur Lieve Smeulders 016399077 lieve.smeulders@hhscholen.be
Secretariaat 016399070 secretariaat1@hhscholen.be
Leerlingenbegeleiding 016399062 leerlingenbegeleiding1@hhscholen.be
Leerbegeleiding 016399072 leerbegeleiding1@hhscholen.be
Verantwoordelijke logistiek en boekhouding 016399067 facturatie1@hhscholen.be
Tweede graad
Functie Naam Telefoon Email
Pedagogisch directeur (opvolging leerlingen vierde jaar) Nicky Van Croonenborch 016399080 nicky.vancroonenborch@hhscholen.be
Adjunct-directeur (opvolging leerlingen derde jaar) Marieken Van Moere 016399096 marieken.vanmoere@hhscholen.be
Leerlingensecretariaat 3de jaar 016399087 secretariaat2@hhscholen.be
4de jaar 016399088 secretariaat2@hhscholen.be
Leerlingenbegeleiding 016399063 leerlingenbegeleiding2@hhscholen.be
Studiebegeleiding studiebegeleiding2@hhscholen.be
Verantwoordelijke logistiek en boekhouding 016399083 facturatie2@hhscholen.be
Derde graad
Functie Naam Telefoon Email
Pedagogisch directeur Caroline Maes 016399142 caroline.maes@hhscholen.be
Adjunct-directeur Tom Schijns 016399158 tom.schijns@hhscholen.be
Leerlingensecretariaat 5de jaar 016399081 secretariaat3@hhscholen.be
6de jaar 016399082 secretariaat3@hhscholen.be
Leerlingenbegeleiding 016399151 leerlingenbegeleiding3@hhscholen.be
Verantwoordelijke logistiek en boekhouding 016399146 facturatie3@hhscholen.be
HH Kessel-Lo
Functie Naam Telefoon Email
Coördinerend directeur S.O. Walter D'Hoore 016468406 walter.dhoore@hhscholen.be
Directeur Thijs Craane 016468412 thijs.craane@hhscholen.be
Onthaal 016252251
TAC Esthetiek Sonia Benoit 016468401 sonia.benoit@hhscholen.be
TAC Haarzorg Lut Janssens 016468400 lut.janssens@hhscholen.be
Leerlingensecretariaat Eerste graad
Tweede graad
Derde graad
016468411
016468415
016468416
secretariaatk@hhscholen.be
Leerlingenadministratie Carla Dubuquoit 016468418 carla.dubuquoit@hhscholen.be
Leerlingenfacturatie Jessica Vander Elst 016468417 jessica.vanderelst@hhscholen.be
Leerlingbegeleiding Els Schillebeeks 016468404 els.schillebeeks@hhscholen.be
Mentor-coaches voor stagiairs
Functie Naam Email
Mentor stagiairs bachelor Margo Driesen margo.driesen@hhscholen.be
Mentor stagiairs SLO en GPB Sofie Geys sofie.geys@hhscholen.be
Bibliotheek
Functie Naam Telefoon Email
Bibliothecaris Marie-Paule Rosseels 016399130 bibliotheek@hhscholen.be
Elke Landuyt 016399130 bibliotheek@hhscholen.be
CLB HHH
Functie Naam Telefoon Email
CLB-medewerker 1ste graad A Tine Wetsels 0490645176 tine.wetsels@vclbleuven.be
CLB-medewerker 1ste graad A & B Frances Perquy 0490645123 frances.perquy@vclbleuven.be
CLB-medewerker 2de graad Patricia Zeelmaekers 0490645179 patricia.zeelmaekers@vclbleuven.be
CLB-medewerker 3de graad Frances Perquy 0490645123 frances.perquy@vclbleuven.be
CLB-arts en CLB-verpleegkundige Via onthaal CLB 016282400 info@vclbleuven.be
CLB HHK
Functie Naam Telefoon Email
CLB-anker Hilde Vanautgaerden 0490645161 hilde.vanautgaerden@vclbleuven.be
CLB-ankerOKAN Greet Van de Water 0490645169 greet.vandewater@vclbleuven.be
CLB-arts Ann Vanderroost 0490645165 ann.vanderroost@vclbleuven.be
CLB-verpleegkundige Sien Van Ginderdeuren 0490645159 sien.vanginderdeuren@vclbleuven.be
Schoolbestuur
Functie Naam Telefoon Email
Afgevaardigd beheerder Els Claes 016399123 els.claes@ic.annuntiaten.be
Secretariaat Anja Coppens 016399121 secretariaat@ic.annuntiaten.be
Schoolraad
Functie Naam Telefoon Email
Vertegenwoordiger schoolbestuur Walter D'hoore
Vertegenwoordigers ouders Erik Dewit
Hilde Vandekerkhof
Jan-Hendrik Vits
Vertegenwoordigers leerlingen
Vertegenwoordigers lokale gemeenschap Omer Bellen
Guido Dumon
Jos Geuvens
Vera Staes
Vertegenwoordigers personeel Rudi Desie
Rebecca Knopper
Katleen Van Den Bosch
Wisselende vertegenwoordiging vanuit PR HHK
Wisselende vertegenwoordiging vanuit PR 1ste graad HHH